Nowe poziomy sponsorówPrzez minionych kilka lat, struktura pakietów sponsorskich na Gdakonie pozostawała relatywnie niezmieniona. W obliczu rosnących trudności związanych z selekcją adekwatnych upominków dla sponsorów (dotyczących zarówno generowania koncepcji, jak i wzrastających kosztów produkcji), podjęliśmy decyzję o rewizji pakietów sponsorskich.

Podstawową różnicą w tym roku jest fakt, że standardowy pakiet sponsorski obejmuje teraz koszulkę, natomiast super sponsor otrzyma bluzę z kapturem! Zmusiło nas to do wprowadzenia korekt cenowych, aby uwzględnić te modyfikacje. Jesteśmy świadomi, że nasza decyzja wiąże się z nieznacznym wzrostem kosztów. Niemniej jednak jesteśmy przekonani, że dodatkowe doświadczenia i unikalne pamiątki, które staną się teraz częścią pakietów sponsorskich, znacznie przewyższą tę niewielką różnicę w cenie, dodając nieocenionej wartości i tworząc jeszcze bardziej satysfakcjonujące doznania z udziału w Gdakonie.

Dodatkowo chcielibyśmy poinformować, że teraz każdy sponsor otrzyma jeden dodatkowy identyfikator sponsorski (dla najwyższego zakupionego pakietu sponsorskiego), a nie dwie, jak było to wcześniej (po jednym dla każdego pakietu). Identyfikatory będą miały ten sam nick i awatar co główny identyfikator. Zmiana ta ma na celu usprawnienie procesu identyfikacji sponsorów oraz zapewnić bardziej spójną reprezentację dla naszych cenionych sponsorów na przestrzeni całego wydarzenia.

Zauważ również, że supersponsor otrzyma bluzę z kapturem zamiast koszulki — jeśli chcesz jeszcze bardziej wesprzeć Gdakon i otrzymać oba pakiety, prosimy o kontakt pod adresem help.gdakon.org!

 

Oto wyszczególnione rzeczy, które dostaną sponsorzy:

Sponsor Super Sponsor
Koszulka Bluza z kapturem
Identyfikator sponsorski Identyfikator supersponsorski
Smycz sponsorska
Blokada pokoju na hasło na okres 2 tygodni
Własna nazwa pokoju na liście